Nowa kolekcja Jesień/Zima 2016-17 już w sprzedaży!

Kolekcja Geny na sezon Jesień/Zima 2016-17

Ten sezon to nowy rozdział w projektowaniu kolekcji przez markę Gena. Tegoroczna oferta zaskoczy klientów bogactwem wzorów, kolorów i detali, wszystko najlepszym wydaniu. W dalszym ciągu materiałem przewodnim jest szlachetne futro i skóra, certyfikowane surowce wyłącznie europejskiego pochodzenia. Chcąc nadać lekkości i nowoczesności naszym modelom, połączyliśmy naturalny surowiec z wysokiej jakości materiałami jak kaszmir, czy wełna.

W ofercie 2016-17 produktem przewodnim są w dalszym ciągu ekskluzywne nakrycia głowy dla kobiet i mężczyzn. Nowością są 4 linie przewodnie, charakteryzujące czapki: casual w wersji futrzanej i dzianinowej, styl retro, elegancja i sport. Prezentowane modele to projekty funkcjonalne, kombinacje szlachetnych materiałów, etniczne wzory na skórach i dzianinach, czy dekoracje zdobniczymi foliami nadającymi produktom niepowtarzalnego charakteru.

Marka po raz kolejny przygotowała także propozycje niebanalnych okryć wierzchnich w śród których znalazły się zarówno krótkie kurki, kamizelki z kapturem, jak i długie, wielofunkcyjne płaszcze i kożuchy. Wzory charakteryzuje asymetria, obszerne kołnierze, duże kaptury, czy ciekawe pikowania skóry.

Idealnym uzupełnieniem stylizacji jest szeroka gama oferowanych przez markę akcesoriów. W ofercie pojawiają się najmodniejsze wzory futrzanych breloków, stylowe torebki na każdą okazję, futrzane etole, buty i oryginalna biżuteria hand made.

Kolorystyka proponowana przez Genę to sztandarowe dla tego okresu, spokojne barwy ziemi: brąz, beż, szary, ale także wyraziste i mocne odcienie najmodniejszych w tym sezonie kolorów: zieleni, niebieskiego i czerwieni. Zaskakujące jest także użycie dekoracyjnych folii w kolorach złota i srebra, pokrywających skóry i dzianiny.

Nowa kolekcja Geny rokrocznie kreuje zimowe trendy, dając każdemu możliwość dotarcia do luksusowej mody porównywalnej z największymi światowymi markami. Każdy model to produkcja polska, perfekcyjna ręczna praca najlepszych rzemieślników, projekty inspirowane eleganckimi, aktywnymi kobietami oraz odważnymi i ceniącymi komfort mężczyznami. To wszystko sprawia, że efekt końcowy zachwyca zawsze nawet najbardziej wytrawnych odbiorców.

Z przyjemnością prezentujemy kolekcje jesień/zima 2016-17 w naszym sklepie online, która zachwyciła już klientów na międzynarodowych targach!
Więcej zdjęć z sesji znajdziecie w zakładce lookbook!