Kolekcja Geny na sezon Jesień-Zima 2017-18 już dostępna w sklepie online!!

Kolekcja Geny na sezon Jesień/Zima 2017-18

Prezentowana kolekcja Geny to w dalszym ciągu trzy wyraźne style: elegancki, sportowy i casualowy, ale w zupełnie innym, nowoczesnym i świeżym wydaniu.

Marka Gena zabiera nas w zimową podróż do świata luksusowej mody, pięknych nakryć głowy, modnych rękawic, szali, butów i torebek oraz nowoczesnych okryć wierzchnich. Każdy element nowej kolekcji to misterne działa naszych projektantów, wyroby dopracowane przez wykwalifikowanych rzemieślników w każdym detalu i naturalne materiały, futra i skóry, pieczołowicie selekcjonowane i pozyskiwane od certyfikowanych producentów SagaFurs, czy NAFA. Wymienione składowe dają w efekcie niepowtarzalny produkt, przy tworzeniu którego jakoś i innowacja stawiane są na pierwszym miejscu.

Ofertę nakryć głowy wzbogaciliśmy o szeroką gamę czapek dzianinowych z dodatkiem futra, zastosowaliśmy kombinację szlachetnego kaszmiru z wysokogatunkową skóra i futrem, oraz postawiliśmy na widowiskowe  uszanki oraz ciekawe kaptury.

Bogactwem wzorów możemy pochwalić się także w zakresie dodatków uzupełniających. W ofercie znajdziecie futrzane i skórzane rękawice, eleganckie i zmysłowe etole, biżuterię futrzaną hand made oraz futrzane torby i botki. Każdy element wymienionych akcesoriów perfekcyjnie współgra z czapkami i okryciami wierzchnim, tworząc niezapomniane stylizacje.

Nowością wśród okryć wierzchnich są kożuchy damskie i męskie, które nie mają nic wspólnego z kożuchami jakie kojarzymy z szaf naszych babć i dziadków. Dzięki wykorzystaniu miękkiej i lekkiej skóry, prezentowane modele kożuszków to kusząca alternatywa dla zimowych kurtek. Lekkie, zwiewne, dzięki delikatnemu futerku wewnątrz, chroniące przed zimnem i wilgocią, modele kożuchów damskich i męskich już podbiły serca naszych klientów na całym świecie. Bogactwo form, asymetryczne fasony, modele długie i krótkie oraz uniwersalne kamizelki, to feria projektów jakie chcemy Wam przedstawić. Do tego casualowe bomberki łączące w sobie kaszmir i skórę owczą oraz futrzane kamizelki są wisienką na torcie naszych okryć wierzchnich.

Oprócz ponadczasowej klasyki, w tym sezonie postawiliśmy na mocne i zdecydowane fasony i ciekawe kolory, kierując kolekcję do klientów lubiących wyrażać siebie w odważnych stylizacjach. Ciepło i komfort to nieodzowny atrybut naszych wyrobów, tym razem serwowany w nowoczesnym wydaniu.

Nasze lekkie kożuchy, futrzane kaptury i dzianinowe modele czapek zostały wyróżnione przez klientów na międzynarodowych targach, jako produkty innowacyjne i utrzymane w modowych trendach. Teraz kolej na klientów z rodzimego rynku!