Świąteczny prezent od Geny – ruszył sklep on-line

Po raz pierwszy w historii marka Gena – producent ekskluzywnej galanterii ze skór i futer, udostępnia swoją kolekcję w sklepie internetowym. Najmodniejsze modele Geny, czyli światowy design made in Poland, można znaleźć pod adresem: www.sklep.gena.pl.
W związku z powstaniem sklepu, Gena ma niespodziankę dla swoich klientów – co dziesiąta osoba, która dokona zakupu w dniach od 9.12 do 16.12.2011 otrzyma od firmy modny prezent.

Sklep Gena to raj dla każdego klienta ceniącego jakość, poszukującego oryginalnych nakryćgłowy, lubiącego sięwyróżniać i podkreślaćswoją osobowość.

– Żyjemy w czasach, kiedy odzież jest jednosezonowa, ma niskąjakość. Często produkowana jest w Chinach zbrakiem poszanowania dla człowieka, traktowanego jako tania siła robocza. Gena to solidny polski produkt, który wyróżnia konsumenta. W naszych czapkach każdy wygląda niebanalnie i interesująco – mówi Katarzyna Zaręba, współwłaścicielka marki Gena.

Pasja właścicieli marki, dbanie o najwyższe standardy wykonania oraz wysokiej jakości hiszpańskie i włoskie surowce (naturalne skóry i futra) są gwarancją zadowolenia klientów – zarówno tych stawiających na design, jak i tych, których oczekiwania względem produktu są bardzo praktyczne.

Do produkcji czapek wykorzystywana jest przede wszystkim skóra owcza i cielęca oraz futra królika i jagnięcia. Klienci poszukujący produktów z najwyższej półki mogą wybierać także wśród ekskluzywnych futer lisów i szynszyli.

Gena w swoim sklepie proponuje nakrycia głowy w trzech stylach: casual, classic i sport, a także inne akcesoria. Kolekcje adresowane są zarówno do kobiet jak i do mężczyzn, ponadto dostępne są także czapki i akcesoria dziecięce.

Asortyment sklepu na bieżąco będzie wzbogacany o nowe modele czapek.
– Na starcie nasz sklep oferuje kilkadziesiąt wzorów najmodniejszych w tym sezonie. Daje to gwarancję, że każdy – nawet najbardziej wymagający konsument znajdzie w nim coś dla siebie. Zwłaszcza, że oferowane przez nas modele czapek doskonale wpisują się w aktualne trendy prezentowane na europejskich pokazach mody – mówi Katarzyna Zaręba.

Sklep on-line pozwoli klientom zarówno z Polski jak i poza granicami kraju zapoznać się z produktami, a także dokonać zakupu.