Filmowa stylizacja GENY z Fashionelką !

Filmowa stylizacja GENY z Fashionelką! Szczegóły na naszej stronie i blogu www.fashionelka.pl

Jan Skrzetuski, Helena, Bohun, Anna Karenina – bohaterowie filmów i seriali stają się często postaciami kultowymi. Podziwiamy ich za niezłomny charakter, odwagę…ale też za świetny wygląd, który często jest dla nas inspiracją.
Jeśli macie swojego ulubionego filmowego bohatera, którego zimowa stylizacja zachwyciła Was do tego stopnia, że do własnej szafy włączyliście charakterystyczny dla niego element garderoby, weźcie udział w naszym konkursie!

Co należy zrobić? 

 1. „Polubcie” profil GENY na Facebooku 
 2. Stwórzcie zimową stylizację w dowolnej technice zainspirowaną postacią z filmu. Wykorzystajcie do niej produkty marki GENA dostępne w galerii na Facebooku lub stronie www.gena.pl

 Nagrodami są vouchery na zakup dowolnego produktu marki GENA w sklepie internetowym http://www.sklep.gena.pl/ 

 Swoją pracę prześlijcie na adres: konkurs.gena@sugarandspicepr.pl

REGULAMIN 

 1. Warunkiem udziału w Konkursie jest zgłoszenie pracy konkursowej, w postaci stylizacji inspirowanej postaciami z filmu oraz podanie adresu email.
 2. Spośród wszystkich nadesłanych prac konkursowych blogerka wraz z organizatorem konkursu wybiera 3 zwycięzców.
 3. Internauci wybierają czwartego zwycięzcę. Praca z największą ilością znaczków „lubię to” w albumie „FILMOWA STYLIZACJA” na FB GENY zostanie nagrodzona.
 4. Konkurs rozpoczyna się w 15grudnia i potrwa do 31 grudnia 2011 roku (do północy).
 5. Wyniki zostaną ogłoszone 2 stycznia na blogu www.fashionelka.pl i fanpagu GENY.
 6. Prace konkursowe będą na bieżąco zamieszczane w albumie FILMOWE STYLIZACJE na FB GENY.
 7. Organizator zastrzega sobie prawo do skrócenia bądź wydłużenia terminu zgłaszania prac.
 8. Każdy z uczestników konkursu może przesłać tylko jedno zgłoszenie.
 9. Przesłana stylizacja nie może naruszać praw osób trzecich.
 10. Przesłanie stylizacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na umieszczenie jej na blogu www.fashionelka.pl oraz na stronie internetowej i fanpagu GENY na Facebooku.
 11. Nie ma możliwości wymiany voucherów na gotówkę.
 12. Zakup produktu o niższej wartości niż kwota na voucherze, nie wiąże się ze zwrotem różnicy w cenie przez organizatora konkursu/producenta.
 13. Voucher można zrealizować w ciągu 3 miesięcy od daty zakończenia konkursu.
 14. Laureat zostanie poinformowany o zwycięstwie nie później niż 3 dni od momentu opublikowania na blogu wyników Konkursu.
 15. Laureat otrzyma nagrodę po przesłaniu danych teleadresowych na adres konkurs.gena@sugarandspicepr.pl , w tym telefonu kontaktowego i adresu, na który zostanie wysłana nagroda. Warunkiem wydania Nagrody jest przesłanie danych teleadresowych nie później niż w terminie 10 dni roboczych od momentu otrzymania – w myśl pkt. 7 powyżej – informacji o zwycięstwie w Konkursie.
 16. Prawo do składania reklamacji, w zakresie niezgodności przeprowadzenia Konkursu z Regulaminem, służy każdemu uczestnikowi w ciągu 5 dni od daty wyłonienia jego laureatów. Prosimy kierować je na adres e-mail konkurs.gena@sugarandspicepr.pl