GENA bloguje z VANITAs

Wszystkich naszych fanów zapraszamy do wspólnej zabawy stylizacyjnej!
Konkurs „Zimowy prezent pod choinkę” już trwa… wraz z blogerem VANITAs

 

REGULAMIN KONKURSU „ZIMOWY PREZENT POD CHOINKĘ”

?1. Zadaniem konkursowym jest stworzenie stylizacji z nausznikami Fox.

2. Stylizacja polega na zaproponowaniu pozostałych części garderoby do ww. produktu i umieszczeniu ich na jednym projekcie. Stylizacja może być przygotowana w formie zestawienia różnych części garderoby  lub własnego zdjęcia w stroju pasującym do naszego konkursowego produktu.

3. Konkurs przeznaczony jest tylko dla czytelników bloga http://vaniitas.blogspot.com/ i fanów GENY na portalu społecznościowym Facebook.

4. Troje zwycięzców konkursu zostanie wybranych przez autora bloga spośród 10 stylizacji z największą liczbą lajków na profilu FB GENY. Autor bloga przyzna pierwsze, drugie i trzecie miejsce. Dodatkowo autor bloga wybierze pracę, której autorowi przyzna nagrodę specjalną – niezależnie od liczby lajków.

5. Stylizacja powinna zostać przesłana w formacie JPEG lub PDF na adres: konkurs@warsawpr.pl. Przesłany plik nie może przekraczać 1 MB.

6. Każdy z uczestników konkursu może przesłać tylko jedno zgłoszenie.

?7. Przesłanie stylizacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na umieszczenie jej na fanpejdżu GENY na Facebooku.

?8. Nagrodami są:
za pierwsze miejsce – rękawice Rabbit
za drugie miejsce - czapka Syberia
za trzecie miejsce – nauszniki Królik
nagroda specjalna – nauszniki Fox
 

9. Czas trwania konkursu: 9 – 20grudnia 2012 roku. Prace można nadsyłać do 19 grudnia do godziny 23.59. ?Wyniki zostaną ogłoszone 20  grudnia 2012 r. na blogu http://vaniitas.blogspot.com/ , na  fanpejdżu GENY oraz na fanpejdżu bloga.

10. Stylizacje będą na bieżąco zamieszczane na blogu na fanpejdżu Geny (co najmniej dwa razy dziennie – 10.00 i 22.00).?