KONKURS: „Z GENĄ W JESIEŃ”

Pokaż siebie od strony jesieni… Prześlij pracę (zdjęcie, rysunek, kolaż) obrazującą w jaki sposób przygotowujesz się do jesieni – jesienne porządki w ogrodzie, na balko-nie, jesienne stylizacje, jesienny niezbędnik, jesienne akcesoria, jesienna miłość itp., itd. Inwencję pozostawiamy Tobie.

Regulamin konkursu „Z Geną w jesień” 
 1. Konkurs trwa od 02.09.2013- 12.09.2013.
 2. Organizatorem konkursu jest firma GENA.  
 3. Zadanie konkursowe polega na przesłaniu zdjęcia, rysunku lub kolarzu o tematyce jesiennej – praca ma obrazować w jaki sposób uczestnik konkursu przygotowuje się do jesieni w dowolnym aspekcie życia. 
 4. Pracę należy przesłać na adres konkurs@warsawpr.pl od 2 września, godz.: 12.00 do 12 września, godz.: 23.59, w formie pliku JPEG. 
 5. Praca nie może naruszać praw osób trzecich. 
 6. Przesyłając pracę uczestnik wyraża zgodę na umieszczenie jej na profilu Geny,  na portalu Facebook oraz w innych materiałach promocyjnych Organizatora. 
 7. Uczestnikami konkursu mogą być tylko osoby, które ukończyły 18 lat i są fanami profilu GENY (https://www.facebook.com/pages/GENA/317609511601017) na portalu Facebook. 
 8. Ogłoszenie wyników nastąpi 13 września. 
 9. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez organizatora konkursu i poinformowani drogą mailową (informacja o zwycięzcach może także zostać podana do publicznej wiadomości). 
 10. Jeden uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie konkursowe.
 11. Nagrody stanowią: 1. miejsce  – zestaw: nauszniki z lisa Niki Fox i szaliczek Toscana, 2. miejsce – zestaw beret Majka (skóra welurowa) i  szaliczek (lis), 3. miejsce – kaszkiet Nina.
 12. Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia konkursu.