Szaleństwo zakupów z Elle i InStyle

Weekend “Szaleństwa Zakupów” (5 i 6 października) to szansa na uzyskanie nawet 70% rabatów na najnowsze kolekcje modowe. Wśród marek współpracujących z magazynem ELLE jest GENA.

Podstrona akcji dedykowana GENIE znajduje się pod adresem: http://szalenstwozakupow.elle.pl/front/discount/brand/id/60
Jak to działa?

Aby skorzystać z promocji należy kupić październikowy numer magazynu Elle. Wewnątrz znajduje się specjalny dodatek poświęcony akcji “Szaleństwo Zakupów”.
W pierwszej części dodatku oraz na stronie w sekcji “Oferty” znajduje się ponad 240 ofert zebranych w działach: Moda, Uroda, Design, Hotele i Restauracje, On-line, Inne niespodzianki. 

W dodatku “Szaleństwo Zakupów” w magazynie kupony ułożone są alfabetycznie. Podczas zakupów wycięty kupon zostawiamy w sklepie lub w przypadku sklepów internetowych podajemy właściwe hasło znajdujące się na kuponie.
Adresy wszystkich sklepów i punktów usługowych, w których obowiązują oferty, można znaleźć w sekcji “Oferty” oraz “Mapa sklepów”.
W trzech miastach (Katowice, Poznań i Warszawia), otwarte będą  specjalne Strefy, w których będzie można skorzystać ze szkoły makijażu, z masaży dłoni i twarzy i innych atrakcji.

W Strefie Szaleństwa Zakupów można też odebrać prezent niespodziankę za dokonane zakupy. (Szczegóły w sekcji Niespodzianki).
W wybranych sklepach można bęzie spotkać się ze stylistą. Jego porady są bezpłatne, jednak kupon, znajdujący się na końcu magazynu, gwarantuje pierwszeństwo w przypadku kolejki. (Szczegóły w sekcji “Eksperci”).
Oferty dostępne w ramach Szaleństwa Zakupów nie łączą się z innymi promocjami organizowanymi w tym samym czasie w sklepach partnerów.
Szczegółowy regulamin dostępny jest pod adresem:

http://szalenstwozakupow.elle.pl/files/Regulamin_Szalenstwo_Zakupow_2013.pdf