GENA
Kolekcja 2022-23

W najnowszej kolekcji dodatków i okryć wierzchnich marki Gena postawiliśmy przede wszystkim na skórę owczą, którą nasi klienci mogą podziwiać we wszystkich kolorach i formach. Istotną kwestią jest fakt, że posiadamy ekologiczne materiały, proponowana przez nas skóra owcza posiada certyfikat zgodności ze standardami OEKO-TEX 100.

W dalszym ciągu, wśród używanych materiałów pojawiają się futra lisa, jenota oraz wełna, kaszmir i wiskoza.

W ofercie nakryć głowy zarówno kolekcji damskiej i męskiej, pojawiło się wiele ciekawych wzorów, inspirowanych modą z wybiegów. Proste formy zostały wzbogacone oryginalnymi dodatkami lub ozdobione pięknym wielokolorowym futrem. Elementami dekoracyjnymi są m.in. haftowania ręczne i maszynowe.

Wśród pozostałych dodatków królują skórzane rękawice w stylu sportowym i klasycznym oraz skórzane torebki, nerki i plecaki w zaskakujących formach, idealnie komponujące się z każdą stylizacją.

W tym sezonie, wychodząc naprzeciw potrzebom zmieniającego się środowiska i cieplejszych zim, wśród okryć wierzchnich postawiliśmy na różnorodne formy kamizelek skórzanych oraz lekkie i elegancie poncza kaszmirowe z futrzanym obszyciem.

Podstawowymi odcieniami w tym sezonie są klasyczne czernie, szarości, brązy i beże uzupełnione o intensywne barwy futrzanych dodatków w kolorach czerwieni, turkusu, czy żółtego.


ZOBACZ KATALOG

.