Filozofia produktów

Gena to piękne, luksusowe produkty, tworzone  po to, aby każdy kto je nosi poczuł  się wyjątkowy. Łączymy innowacyjność mody z tradycyjnym rzemiosłem, dodając dbałość o jakość materiałów i wykonania,  by zaoferować  Państwu najlepsze co dzięki temu powstaje- wyjątkowy produkt określający wyjątkową osobę.

Naszym celem jest stworzenie takich nakryć głowy, które swoją  perfekcją  i wyglądem zachęcą  do nadania wyglądu całej stylizacji . W nawiązaniu do nich oferujemy uzupełniające okrycia wierzchnie i pozostałe akcesoria.

 Pragniemy zapewnić odbiorcom również najwyższą jakość  tak,  aby akcesoria i odzież marki Gena gwarantowały komfort użytkowania i długą trwałość materiałów. Dlatego zaopatrujemy się u najlepszych, tylko europejskich dostawców oraz produkujemy tylko w Polsce. 

Produkt to też relacja jaką nawiązujemy z klientem, dbamy o nią równie uważnie, jak o każdy detal wyprodukowanego przez nas artykułu.

Akcesoria i konfekcja marki Gena, w skład której wchodzą choćby kurtki skórzane, rodzą się z pasji i zamiłowania do rzemiosła. Swoją inspirację czerpiemy z międzynarodowych targów, historii mody, lokalnego folkloru, jak również z opinii naszych klientów.

Materiały

Produkty marki GENA wykonane są z  naturalnych , certyfikowanych skór i futer wyłącznie  europejskiego pochodzenia.

Futra fińskiej marki  Sagafurs, toskańskie skóry owcze i licowe oraz hiszpańskie merino to najlepsze jakościowo materiały pozyskane z prawdopodobnie  najlepszych światowych źródeł.

Wybieramy  europejskie futra ponieważ wiemy, że dzięki temu możemy oferować  najlepszą jakość skór wyprodukowanych w zgodzie z najlepszymi praktykami stosowanymi w hodowli zwierząt futerkowych. Surowce te posiadają odpowiednie certyfikaty, które  pozwalają nam zweryfikować  procedury mające na celu potwierdzenie wysokiego poziomu i dobrostanu zwierząt, profesjonalnego przygotowania hodowców, z zachowaniem reżimu dotyczącego ochrony środowiska czy profilaktyki weterynaryjnej.

O wyjątkowości i niepowtarzalności surowca jakim jest skóra świadczy jego nieregularna struktura, delikatne cieniowania czy zagniecenia oraz minimalne różnice w strukturze i grubości materiału.Natomiast o dobrej jakości futer szlachetnych przekonuje jego aksamitny dotyk charakterystyczny tylko dla tych luksusowych materiałów.

Wykonanie

Aby zapewnić najwyższą jakość wykonania produktów, wytwarzamy je w Polsce we własnej manufakturze, gdzie jesteśmy w stanie skontrolować każdy detal, każdego pojedynczego produktu.

Jesteśmy mistrzami w swej rzemieślniczej sztuce, kształcimy i zatrudniamy kolejnych mistrzów rzemieślników. Dbamy o rozwój kadry oraz własny, gdyż utrzymanie jakości wykonania wymaga  stałego rozwoju  umiejętności i wiedzy technologicznej.

Aby uzyskać najlepszy efekt wykonania korzystamy z tradycyjnych jak i nowoczesnych metod produkcji. Wszystkie produkty są wyłącznie ręcznie wykrajane, niektóre ręcznie szyte,  natomiast większość jest połączeniem szycia maszynowego i ręcznego.