IMG_1881
IMG_2235a
IMG_2018b
IMG_2677b
IMG_1895.
IMG_2093b
IMG_1945c..
IMG_3249d
IMG_2171a

GENA
Kolekcja 2019-20

Wszystko co tworzymy, robimy z myślą o Tobie! Wśród nowości pojawiają się klasyczne kroje czapek, dodatków, czy okryć wierzchnich, w nowych odsłonach zgodnych z trendami ze światowych wybiegów.

W tym sezonie oferujemy szeroki wybór eleganckich kapeluszy, sportowych uszanek, czy dzianinowych czapek z futrzanym pomponem. Do ich produkcji używamy naturalnych i certyfikowanych skór i futer, które łączymy także z wysokiej jakości materiałami jak wełna czy kaszmir. W dalszym ciągu poszerzamy kolekcję dodatków uzupełniających tj. rękawice, futrzane etole, szale, biżuteria hand made, torebki, czy buty. Wśród okryć wierzchnich prym wiodą futrzane i skórzane kamizelki, świetnie komponujące się z innymi elementami garderoby. Dodatkowo zaprojektowaliśmy nowe i ciekawe wzory kożuchów oraz poncz kaszmirowych z futrzanym obszyciem.

Bazowymi odcieniami w tym sezonie są klasyczne czernie, szarości, brązy i beże uzupełnione o intensywne barwy futrzanych dodatków w kolorach turkusu, żółci, niebieskiego, różu, złota, czy srebra.


ZOBACZ KATALOG